پروژه ماندگار چیتگر

پروژه ماندگار در تاریخ 29 فروردین ماه سال 1401 توسط تعاونی ماندگار عمران آفاق نور معرفی شده است این پروژه در حال انجام ودر زمینی به مساحت ۴۰۰۰ و دارای پلاک ثبتی۱۳۸۳در بخشی از زمین های مروارید شهر قرار گرفته است و به علت مسکونی نبودن کاربری این زمین هنوز جواز ساخت توسط این پروژه دریافت نشده است. متراژ واحد های این پروژه  بصورت 100 الی 140 متر در 2 برج 12 طبقه که شامل  9 طبقه مسکونی و 3 طبقه پارکینگ و لابی می باشد

شرایط فروش :

این پروژه به صورت کاردکسی می باشد و هرینه به صورت قطعی برای هزینه تراکم و زمین دریافت میگردد. همچنی مبلغی به عنوان حق امتیاز وجود دارد که که شامل پرداختی به تعاونی نمی باشد به عنوان کمیسیون به فروشنده در نظر گرفته می شود.

تعهدات این پروژه:

این پروژه شامل دریافت وام نمیگردد چون در این مرحله از ساخت وام تعلق نم یگیرد باید پروژه به سی درصد برسد وهمچین تعین کاربری و مالکیت زمین مشخص گردد. همچنین دریافت پروانه ساخت در دریافت وام موثر می باشد.در خرید از این پروژه و پروژه های مشابه باید بنا را بر نداشتن وام بگذارید.

پروژه هایی نظیر پروژه یاران در همین محدوده از زمین ها ادعاهای مشابهی را دارند که همگی به همین شکل می باشند .

معمولاً تعاونی های که به صورت کاردکسی عضویت می پذیرند تعهداتی در آن قرار نمی دهند  و پذیرش هر موضوعی نیاز به رویت مدارک و یا مکتوب شدن در قرارداد دارد .بسیاری از موارد دیگر همچون متراژ مفید ، پارکینگ و انباری ،مشاعات ، وجود دارند که حتما باید در ابتدا مکتوب شوند و توضیحات شفاهی هیچگونه سندیتی در آینده نخواهد داشت و پذیرش هر موضوعی نیاز به رویت مدارک و یا مکتوب شدن در قرارداد دارد

اکثر پروژه ها که در شرایط مشابه به این پروژه قرار  دارند معمولاً اطلاعات و تعهدات خود را مشخص می کنند و شفاف تر عمل می کنند.

پروژه پلزا نمونه ای از این سازه ها می باشد .

 

شرایط مجری پروژه:

تعاونی ماندگار عمران آفاق نور به شماره ملی ۱۴۰۰۹۲۹۲۹۳۷ و شماره ثبت 2136 و در تاریخ 1399/04/25 به ثبت رسیده است . مدیر عامل این مجموعه اصغر اکبري ، رئیس هیات مدیره محمد علي هاشمي و نایب رئیس هیات مدیره رحمان صدري آقاجان می باشد . سرمایه اولیه ثبت شده این تعاونی 10 میلیون و 500 هزار تومان می باشد .

این تعاونی پروژه های چون ۱۸۰ واحدی پرند-۲۱۶ وو۳۲۰۵۲۳واحدی پردیس و ۳۴۰ واحدی سهند تبریزو اجرای پیست دوچرخه سواری اصفهان،اجرای ساختمان راهنمایی رانندگی شهریار،جدول بندی وآسفالت جاده ساوه،مجتمع تفریحی ماندگار،مجتمع مسکونی آرسکا۱-۸و….را در سابقه کاری خود دارند.این تعاونی دارای ۸ زیر مجموع است و در سابقه اجرایی خود حدوداً دو هزار واحد را عنوان کرده است.اما نکته قابل توجه تاریخ تاسیس و راه اندازی وبسایت این شرکت می باشد که مربوط به 2 ماه پیش بوده و تاریخ تاسیس شرکت آن نیز 16 ماه می باشد .

نتیجه گیری

همانطور که اشاره کردیم این پروژه نیز یکی دیگر از پروژه های واقع در چیتگر می باشد که  زمین و کاربری مشخصی ندارد و نه وضعیت سازنده مشخص است و این گونه پروژه ها با اسامی مختلف بصورت هفتگی معرفی می شوند . وظیفه ما اطلاع رسانی در موردشرایط و اطلاعات آنها است.

اما اگر فروشنده یا سازنده ادعای دیگری دارد تنها با رویت کردن مدارک می توان به صحت ادعایی که مطرح می شود پی برد. اگر ادعای مبنی بر داشتن وام مطرح می شود یا داشتن جواز کاربری را اعلام می کنند می بایست مدارک آن رویت شود و اگر تعهداتی بصورت شفاهی مطرح می شود باید بصورت کتبی نیز درج شود .

بطور کلی پروژه های بسیاری مانند پروژه ماهور در پلاک ثبتی 1383 معرفی شده اند که همگی در مرحله بلاتکلیف از نظر تعیین کاربری  زمین قراردارند و هنوز هیچ اقدامی برای آن صورت نگرفته است.

توجه داشته باشید اطلاعات پروژه هایی که در این سایت قرار دارند، صرفاً جهت معرفی می باشند و به منزله تایید پروژه نیست.

برای سرمایه گذاری امن در این منطقه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید

مقالات مرتبط

به سرمایه‌گذاری در پروژه علاقه‌مندید؟

شماره خود را وارد کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت