پروژه شهر طلافاز۱-۲-۳

پروژه شهر طلا در 3 فاز در منطقه 22 تهران محدوده چیتگر در حال انجام می باشد . تعاونی عمران گستر رهروان همت مجری ای نطرح می باشد . شهر طلا 1 در حال حاضر بر روی اسکلت طبقه 10 می باشد و پروژه شهر طلا 2 در اسکلت طبقه اول است . آخرین پروژه ای معرفی شده توسط شرکت شهر طلا 3می باشد و در حال حاضر در مرحله شروع به کار بوده و پروانه ساخت را دریافت کرده است و در مرحله هموار سازی خاک می باشد . این پروژه با نام پروژه دریاچه نیز شناخته می شود

فاز یک این پروژه بصورت تجاری مسکونی می باشد که در زمینی به مساخت 1937  متر مربع با پلاک ثبتی 1863/9494 در مرحله اسکلت طبقه 10 می باشد . این پروژه شامل 5 طبقه تجاری و 8 طبقه مسکونی بر بصورت طبقات مثبت می باشد

فاز دوم این پروژه نیز بصورت تجاری مسکونی در حال انجام میباشد . زمین این پروژه 1739متر مربع با پلاک ثبتی 1863/13480 می باشد و در حال حاضر 1 طبقه اسکلت خورده است . این پروژه دارای 5 طبقه تجاری مثبت ، 8 طبقه پارکینگ و 15 طبقه مسکونی میباشد و در مجموع 28 طبقه است که 20 طبقه آن مثبت میباشد .

و در آخر پروژه شهر طلا فاز 3 بصورت تجاری اداری در زمینی به مساحت 1378 با پلاک ثبتی 1863/13482 در حال انجام می باشد که در مرحله تجهیز کارگاه می باشد و به تازگی پروانه ساخت خود را دریافت کرده است . این پروژه دارای 4 طبقه تجاری و 8 طبقه اداری می باشد و در مجموع 12 طبقه روی زمین است . این پروژه از نظر موقعیت مکانی و شرایط پروژه نزدیک به پروژه بیسموت می باشد با این تفاوت که این پروژه تنها مخصوص به صنف طلا و جواهرات خواهد بود .

شرایط پرداخت و فروش پروژه شهر طلا:

بدیل تفاوت در موفیعت مکانی و میزان پیشرفت این پروژه ها فیمت واحدهای مسکونی به صورت واریزی و حق امتیاز می باشند بخش تجاری به صورت سهام های یک متری با قیمت قطعی می باشد قیمت های این سهام ها بدلیل رتبه بندی ،متفاوت می باشدسهام های تجاری پروژه شهر طلا فاز 3 دارای 3 درجه A B C می باشد که به ترتیب برای طبقات همکف و اول ، طبقه 2 و 3 و طبقه چهام می باشد نهایتاً پایین ترین قیمت هر متر واحد تجاری در ۳ فاز به صورت ریر است:

فاز ۱کف قیمت ۱۵۰ میلیون

فاز ۲ کف قیمت از۱۰۰ میلیون

فاز ۳ کف قیمت از ۱۴۰ میلیون تومان

علت نزدیک بودن قیمت فاز 3 و فاز 1 با توجه به تفاوت در پیشرفت پروژه ، موقیعت مکانی پروژه شهر طلا فاز 3 می باشد . این پروژه در قسمت اصلی دریاچه درکنار پروژه ارتمیس قرار گرفته است و 2 پروژه دیگر در ضلع شمالی دریاچه چیتگر قرار گرفته اند .

توجه داشته باشید قیمت های تجاری فاقد اقساط بوده و تسویه می باشند ، حداقل متراژ واحد های تجاری 11 و حداکثر 36 متر در نظر گرفته شده اند که به 1 واحد کامل پارکینگ نیز تعلق خواهد گرفت

 وضعیت پیشرفت پروژه شهر طلا:

یکی از اشکالاتی که به این پروژه وارد است پیشرفت بسیار کند آن از ابتدا تا کنون می باشد . این پروژه زمان زیادی مسکوت مانده و یا روند پیشرفت آن بسیار کند بوده است . بهتر بود بجای شروع چند فاز با فاصله از یکدیگر یکی از پروژه ها با سرعت به اتمام میرسید . نمونه دیگری از انبوه سازی هایی که در مرحله ساخت به دلیل وسعت کار روندشان کند بوده است میتوان به پروژه جکیم شهرداری اشاره کرد.

در حال حاضر با توجه به معرفی فاز 3 شهر طلا در سال 1400 و سابقه ی این تعاونی در مدیریت و پیشبرد عملیات ساخت 2 فاز دیگر باید تا حصول نتیجه و پیشرفت چشمگیر عملیات ساخت پروژه های قبلی این شرکت در مورد پروژه جدید اظهار نظر کرد . اما در حال حاضر با توجه به سابقه ی پروژه باید به اطلاع شما برسانیم که روند کاری پروژه های این شرکت تا کنون کند بوده است.

تعاونی عمران گستر همت

تعاونی عمران گستر رهروان همت در تاریخ 1394/04/9 با و شماره ملی  ۱۴۰۰۵۰۵۲۶۲۸  و شماره ثبت ۴۷۴۹۲۸ تاسیس شده است . آقای حسن قاسمي به سمت رئیس هیات مدیره و مدیر عامل و عليرضا حسين نسب  به سمت نائب رئیس هیات مدیره منصوب شده اند و ماهیت این مجموعه تعاونی می باشد . سوابق اجرایی توسط این تعاونی در محدوده گرمدره بوده و برج باغ گرمدره در کوهک پنجم در زمینی به مساحت 5000 اجرا و تحویل داده شده است .

پروژه دیگری نیز توسط تعاونی با نام پروژه چشمه معرفی شده است که اطلاعات زیادی از وضعیت آن موجود نیست و در حال حاضر این تعاونی بیشتر پروژه در حال اجرا دارد تا پروژه ی تکمیل شده و شاید یکی از ایراداتی که به روند کار پروژه های این تعاونی وارد است همین موضوع است که چندین پروژه را همگی با روند کندی انجام می دهد.

نتیجه:

این پروژه موقعیت مکانی خوب به دلیل مجاورت با پروژه دریاچه دارد که  می تواند آینده خوبی داشته باشد اما در محدوده دریاچه پروژه های تجاری بسیاری هستند که به حالت ساکن در آمده اند و پیشرفتی در انها دیده نمی شود. اینکه موقعیت مکانی یک پروژه میتوان نماینگر آینده خوب باشدیک فاکتور مهم است اما کافی نیست و نحوه پیشرفت آن فاکتوری مهم تر است که میتواند پروژه را در  حالتی  ساکن قرار دهد و از ورود سرمایه گذار به پروژه جلو گیری کند

توجه داشته باشید اطلاعات پروژه هایی که در این سایت قرار دارند، صرفاً جهت معرفی می باشند و به منزله تایید پروژه نیست.

برای سرمایه گذاری امن در این منطقه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید

مقالات مرتبط

به سرمایه‌گذاری در پروژه علاقه‌مندید؟

شماره خود را وارد کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت