پروژه هزاره سوم مروارید شهر

این پروژه توسط تعاونی انبوه سازان مسکن در محدوده مروارید شهر منطقه ۲۲ در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر در حال بهره برداری و پیش فروش است این پروژه ۲۷ طبقه ای دارای ۲۲ طبقه مسکونی ۸ واحده با متراژهای بین۱۰۰-۱۶۰ متری به تعداد ۱۷۶ واحد می باشد همچنن ۵ طبقه این برج شامل پارکینگ و لابی می باشد یکی از مزیت های این پروژه تک برگ بودن سند آن و دارای جواز ساخت (شماره جواز۲۰۰۰۳۸۶۶-۲۲۰۰۰۳۹۲۷) می باشد این پروژه در ۱۵/۱۲/۱۴۰۰ مراحل گود برداری را آغاز نموده است.  با توجه به پروژه های بسیاری که در منطقه 22 تهران که زمین با کاربری غیر مسکونی را مبایعه نامه می کنند و پس از آن اقدام به پیش فروش و  تغییر کاربری و اخذ جواز می کنند.همچنین پذیره نویسی این پروژه در مرحله مناسبی شروع شده و مدارک و مستندات آن روشن و بدون مشکل است و از موقیعت خوبی جهت سرمایه گذاری برخوردار می باشد.

امکانات پروژه

این پروژه بعلت نزدیک بودن به مروارید شهر ، ایران مال ،بام لند ،اتوبان های تهران کرج حکیم وهمت، آبشار چیتگر ، ایستگاه متروو….از موقیت خوبی برخوردار می باشد

امکاناتات این مجموعه شامل موارد زیر می باشد

۱-استخر،سونا،جکوزی و سالن ورزشی

۲-لابی شیک و مجلل و سالن اجتماعات

۳-جاده تندرستی و پیست دوچرخه سواری

۴-مهد کودک و فضای سبز

۵-آسانسور با کاربری های نفربر و باربر

لازم به ذکر می باشد که این امکانات به صورت دقیق باید حین عقد قرار داد بررسی گردد

موقعیت پروژه هزاره سوم

این پروژه در محدوده مروارید شهر واقع شده است و از نظر رشد منطقه میتوان این شهرک را به عنوان یک محدوده نو ساز آینده دار توصیف کرد که جای رشد بسیاری در آن وجود دارد . همچنین دسترسی به اتوبان های حکیم ، همت و بازار بزرگ ایران به همراه باغ موزه گیاه شناسی ، آبشار چیتگر ، ایستگاه مترو ، شهربازی و دیگر امکانات نزدیک به آن منطقه از ویژگی های این محدوده می باشد.

 شرایط فروش پروژه هزاره سوم چیتگر

این پروژه در ابتداو فی الحال هزینه تراکم و قیمت زمین را محاسبه کرده و متری ۷ میلیون دریافت می کند و علی الحساب ۶ میلیون جهت هزینه ساخت می باشد دریافت و در اینده به علت تورم شامل افزایش قیمت هم خواهد شد.

این پروژه برای یک واحد 100 متری مبلغ 700 میلیون تومان دریافت میکند که شرایط دریافت آن 340 میلیون تومان بصورت نقدی در مرحله ثبت نام وبقیه مبلغ زمین و تراکم ( 360 میلیون تومان ) طی مدت 6 ماه باید به تعاونی پرداخت شود و پس از آن پرداخت مبلغ ساخت آغاز می شود و دفترچه عضویت به دفترچه ساخت تبدیل خواهد شد ودر دوسال اقساط پرذاخت خواهد شد.

شرایط پیش فروش این پروژه بصورت شش دانگ و سه دانگ است و این باعث شده جذب سرمایه گذارراحت تر باشد . یعنی در کمترین حالت میتوان متراژ 50 متر را با مبلغ اولیه 170 میلیون نقد و 180 میلیون تومان اقساط 6 ماهه خریداری نمود .  در مورد پارکینگ و انباری نیز مبلغی بر اساس قیمت ساخت دریافت خواهد شد .

کارفرما:

تعاونی انبوه سازان مسکن کیان در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۳۰ با شماره ثبت 579572 و شماره ملی 14010107460 با ماهیت تعاونی به ثبت رسیده است و مدیر عامل آن جمشید اسماعیلی میباشد . این تعاونی دارای سابقه ساخت نمیباشد اما زیر مجموعه ای از شرکتی با نام گروه آریا سازه دیماس میباشد که در سال 1388 ثبت شده است که در زمینه ساخت و ساز فعالیت داشته است.

نتیجه گیری

این پروژه توسط شرکتی تازه تاسیس در حال انجام میباشد و اولین و مهمترین موضوعی که بدان میتوان اشاره کرد شروع پذیره نویسی بعد از اخذ جواز و شروع عملیات ساخت میباشد . با توجه به پروژه های بسیاری که در منطقه 22 تهران مانند پروژه رومینس زمینی با کاربری غیر مسکونی را مبایعه نامه می کنند و پس از آن اقدام به پیش فروش می کنند و سپس اقدام به تغییر کاربری و اخذ جواز می کنند پذیره نویسی این پروژه در مرحله مناسبی شروع شده و مدارک و مستندات آن روشن و واضح می باشد.

شایان به ذکر می می باشد پروژه هایی مانند پروژه هزاره سوم می تواند وام دریافت کند اما در مرحله ای که هم اکنون قرار دارد خیر و معمولا فعال شدن وام به مراحل بعد از 30 درصد پیشرفت فیزیکی موکول خواهد شد . برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پروژه هزاره سوم چیتگر واقع در مروارید شهر و آخرین قیمت فروش میتوانید با کارشناسان ما در تهران برج تماس حاصل فرمائید .

 

توجه داشته باشید اطلاعات پروژه هایی که در این سایت قرار دارند، صرفاً جهت معرفی می باشند و به منزله تایید پروژه نیست.

برای سرمایه گذاری امن در این منطقه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید

مقالات مرتبط

به سرمایه‌گذاری در پروژه علاقه‌مندید؟

شماره خود را وارد کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت