فروش سهام اداری و تجاری پروژه بیسموت

پروژه بیسموت در زمینی به مساحت 4384 مترمربع با پلاک ثبتی 1960/8 توسط تعاونی مسکن سازان ایثار در حال پذیره نویسی می باشد . این پروژه دارای 27 طبقه میباشد که 6 طبقه از آن منفی ، 3 طبقه تجاری و 18 طبقه اداری می باشد . این پروژه زمین را تحویل گرفته و زمین  دارای سند تک برگ بوده و دارای دستور نقشه به شماره 22018016 می باشد  . طبقات همکف ، 1 و 2 دارای کابری تجاری می باشد و در حال بررسی و امکان سنجی برای برندینگ و اصناف خاص می باشد طبق اعلام سازنده این پروژه دارای 6 هزار متر تجاری و 20 هزار متر اداری میباشد و حداقل متراژ واحد تجاری 25 متر و اداری 75 متر می باشد.

شرایط پرداخت پروژه بیسموت

شرایط فروش این پروژه بصورت سهامی می باشد که هر سهم دارای 3 متر اداری و 1 متر تجاری است و قیمت گذاری خود تعاونی برای این سهام مبلغ 190 میلیون تومان می باشد که می بایست 110 میلیون بصورت اولیه پرداخت و مابقی در اقساطی که مجموعا 4 ماهه پرداخت شود.

این مبلغ بابت خرید زمین و تراکم می باشد که باید به تعاونی  پرداخت شود و در واقع بعد از خرید زمین با پرداخت این مبلغ به ازای هر سهم ، قیمت ساخت بصورت علی الحساب اعلام شده و طی 40 ماه دریافت می شود و محاسبه و اعلام این مرحله پس از تایید دستور نقشه و شروع عملیات ساخت انجام می پذیرد و هرگونه اعلام مبلغ کلی بابت هر سهم در حال حاضر به آعاز مرحله بعدی ساخت بستگی دارد.

موقعیت پروژه بیسموت

این پروژه در بلوار چهارباغ در کنار برج یاس قرار گرفته و ادسترسی خوبی به مرکز خرید باملند ، دریاچه چیتگر و به اتوبان های حکیم ، همت ، آزادگان و تهران کرج دارد. این پروژه یکی از معدود پروژه های در حال اجرا  با موقعیت تجاری و اداری در نزدیکی دریاچه شهدای خلیج فارس می باشد.

تعاونی مسکن سازان ایثار

این تعاونی در سال 1376 تاسیس شده و سابقه مدیریت در پروژه هایی مثل پروژه زیتون،پروژه خرازی و پروژه نخل را دارد. همچنین این تعاونی دارای امکاناتی نظیر کارخانه شن و ماسه ، بتن آماده و تولید قطعات پیش ساخته بتنی می باشد که در پروژه های در حال اجرا استفاده خواهد شد . پروژه دیگری با عنوان پروژه ایثار۱ توسط این تعاونی در مرحله پذیره نویسی وخرید زمین می باشد. پروژه های دیگری نظیر پروژه پلازا پلاس در همین محدوده وجود دارند.

البته داشتن دستور نقشه برای زمین نشان دهنده این می باشد که پروژه دارای پروانه ساخت است و در زمان ساخت دچار مشکل نخواهد شد. پروژه بیسموت در حال حاضر در مرحله مناسبی برای اغاز عملیات ساخت قرار دارد . بر طبق اعلام تعاونی اردیبهشت ماه سال 1401 عملیات گودبرداری این پروژه اغاز خواهد شد.

نتیجه گیری

با توجه به موقعیت قرارگیری پروژه بیسموت و دارا بودن شرایط تجاری و اداری و نزدیکی پروژه با مرکز خرید باملند می توان سود مناسبی بابت سرمایه گذاری در این پروژه پیش بینی کرد . پروژه بیسموت در رینگ اصلی دریاچه چیتگر واقع شده است .

پیشنهاد ما قبل از خرید از پروژه های منطقه 22 این است که قبل از خرید کلیه ادعا های مطرح شده توسط فروشنده را با دقت بررسی کنید . اگر زمان گودبرداری را اعلام میکنند پس می بایست زمین را تحویل گرفته و جواز ساخت آنرا نیز داشته باشند پس این مدارک را از فروشنده بخواهید و یا اگر ادعای داشتن وام بر روی پروژه ای وجود دارد مدارک اعطای وام از سوی بانک می بایست رویت شود .

این یک روال کلی برای خرید از پروژه هایی می باشد که در مرحله پیش فروش قرار دارند . حتی بابت پروژه های دولتی نظیرپروژه خرازی می بایست ادعای مطرح شده از سوی فروشنده بررسی شود

توجه داشته باشید اطلاعات پروژه هایی که در این سایت قرار دارند، صرفاً جهت معرفی می باشند و به منزله تایید پروژه نیست.

برای سرمایه گذاری امن در این منطقه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید

مقالات مرتبط

به سرمایه‌گذاری در پروژه علاقه‌مندید؟

شماره خود را وارد کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت