پروژه خرازی ۲ جهاد خانه سازی رزمندگان

این پروژه جدیدترین پروژه ی اجرا شده توسط یکی تعاونی های وابسته به بنیاد تعاون سپاه میباشد . پروژه خرازی 2 در واقع میتوان آخرین فاز پروژه خرازی نامید . پروژه اصلی که شامل 5 تعاونی مربوط به بخش های مختلف سپاه می باشد که در مجموع 44 بلوک شهرک شهید خرازی را تشکیل میدهند.

ساخت و ساز این شهرک تقریبا 9 سال پیش شروع شده و هم اکنون تنها یکی از بلوک ها تحویل داده شده که مربوط به تعاونی آماد می باشد و 4 بلوک نیز در مرحله تحویل موقت است بدین معنی که در حال نصب کاشی و کابینت می باشد . و به گفته خود تعاونی کلیه پروژه ها تا سال 1401 بصورت کامل تحویل داده می شود .

پروژه خرازی 2 که توسط تعاونی جهاد خانه سازی رزمندگان در حال انجام می باشد که دارای 4 بلوک در 29 طبقه ( بیست و پنج طبقه مسکونی ، سه طبقه پارکینگ و یک طبقه لابی ) با نامهای بی 13 ، بی 14 ، آ 13 و آ 14 نامگذاری شده است . که بلوک های بی 8 واحدی و آ 6 واحدی می باشند .

حداقل متراژ واحد های این مجموعه 100 متری بوده  2 خوابه است و در مجموع 700 واحد مسکونی را شامل می شود . این پروژه هم اکنون در مرحله نصب اسکلت می باشد که نوع آن پیچ و مهره ای فلزی می باشد و تحویل آن 48 ماهه تخمین زده میشود .

موقیعت مکانی و امکانات:

این پروژه در بلوار اردستانی مابین اتوبان حکیم و اتوبان همت قرار گرفته است و در واقع در ضلغ جنوبی شهرک شهید خرازی قرار گرفته است . قرار گرفتن در غرب بازار بزرگ ایران یا ایران مال و همچنین قرار گرفتن در شرق مجموعه هزار و یک شهر که هنوز افتتاح نشده از ویژگی های دستری این پروژه به مراکز خرید و رفاحی بوده و همچنین دستری به اتوبان های حکیم ، همت ، آزادگان و تهران شمال از ویژگی ها ارتباطی آن میباشد

۱-لابی شیک و مجلل که به صورت ۲۴ ساعته می باشد

۲-دارای اسانسورها با کاربری های نفربر و باربر

۳-استفاده از سیستم های حرارتی برودتی VRF

۴-پارکینگ انباری و……

در خصوص امکانات معمول هر برج به توضیحات نمیپردازیم تنها در رابطقه با سیستم سرما گرمای VRF به این نکته اشاره کنیم که مزیت این سیستم این است که به ازای هر یونیت که در داخل اتاق ها و یا سالن نصب میشود نیاز به تنها 1 یونیت خارجی می باشد و از این رو در مصرف انرژی نیز صرفه جویی شده و در مجموع یک سیستم پیشرفته وارداتی جدید است که میزان مصرف انرژی را به صورت چشمگیر کاهش می دهد.

قیمت امتیاز و اقساط پروژه خرازی ۲

قیمت ساخت این پروژه بصورت علی الحساب میباشد ، بطوری که این رقم در زمان ساخت بر اساس تورم افزایش خواهد یافت. ولی به دلیل دولتی بودن پروژه معمولا این افزایش بر اساس نرخ های اعلام شده و رسمی می باشد و از این رو یک مزیت به حساب میاید .

به تاریخ دی ماه 1400مبلغ باقیمانده اقساط که بصورت علی الحساب دریافت میشود 262 میلیون تومان است که در 7 فقره چک به فاصله شش  ماه از خریدار جدید دریافت می گردد و شروع چک ها از تاریخ یکم خرداد ماه سال 1401 بوده و به فاصله 6 ماه تا خرداد ماه سال 1404 ادامه خواهد یافت .

در ضمن این پروژه دارای وام حکمت است که شامل خریداران جدید نخواهد شد و تنها برای اعضای پاسدار در پروژه قابل استفاده می باشد و درزمانیکه این وام به پروژه تعلق بگیریدباید سریعاً توسط خریدار جدید با تعاونی سازنده تسویه گردد . در واقع شما مبلغ این وام را نیز به پرداختی های خود بعلاوه مبلغ ساخت که بروز خواهد شود میبایست اضافه کنید .

توجه فرماید که در پروژه های دیگری که دارای وام بوده اند ( مانند پروژه توانمدسازی ارتش) و بسیاری از خریداران جدید و غیر نظامی به دلیل اینکه وام پروژه از بین نرود انتقال قطعی از فروشنده دریافت نشده و یا دفترچه جدید را بنام خود صادر نکرده اند ، این نوع معامله  از سوی تعاونی مورد تایید نیست و در آینده دچار مشکل و حتی جریمه از سوی تعاونی خواهید شد .

کارفرما:

شرکت تعاونی جهاد خانه سازی رزمندگان که در پروژه خرازی 2 به عنوان کارفرما شناخته میشود با ماهیت تعاونی در سال ۱۳۷۱/۱۱/۱۴ با شماره 95342 و شناسه ملی 10101394058به ثبت رسیده است و سوابق اجرایی آن میتوان به پروژه خرازی ، پروژه شهید باقری و پروژه آسمان اشاره کرد . توجه داشته باشید این تعاونی دارای زیرمجموعه میباشد و در واقع کلیه سوابق اجرایی را بر اساس شرکت های زیر مجموعه ارائه کردیم .

نتیجه گیری

باید به این نکته توجه فرمائید که پروژه خرازی ، انبوه سازی بزرگی بوده که با مشارکت تعاونی ها مختلف انجام شده و به دلیل عظمت آن زمان زیادی برای تحویل آن سپری شده اما از سوی دیگر سرمایه گذاری مطمعنی برای افرادی بوده که قصد خرید از پروژه های وابسته به ارگانهای دولتی داشته اند و از این رو پیرامون پروژه خرازی 2 باید این نکته با عرض کنیم که شاید زمان تحویل این پروژه نیز طولانی باشد اما از نظر موقعیت و ریسک سرمایه گذاری میتواند نتیجه مطلوبی داشته باشد .

توجه داشته باشید اطلاعات پروژه هایی که در این سایت قرار دارند، صرفاً جهت معرفی می باشند و به منزله تایید پروژه نیست.

برای سرمایه گذاری امن در این منطقه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید

مقالات مرتبط

به سرمایه‌گذاری در پروژه علاقه‌مندید؟

شماره خود را وارد کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت