پروژه پلازا چیتگر

 

پروژه پلازا پالاس در زمینی به مساحت 7000 متر مربع در محدوده مروارید شهر جنوبی با پلاک ثبتی 4/1383 در جوار پروژه هایی همچون رومنس، سیکو، ایثار 1 و… واقع شده است.

طبق ادعای سازنده این پروژه، پروژه شامل 4 برج 13 طبقه شامل 2 طبقه پارکینگ و انباری، یک طبقه لابی و 10 طبقه مسکونی می باشد. این پروژه در 3 تیپ متراژی  که واحد های 90 و 110 متری دوخواب و واحدهای 1320 متری 3 خواب می باشد.

وضعیت زمین پروژه پلازا پالاس

قیمت پروژه پلازا پالاس

طبق ادعای تعاونی هزینه های پروژه متری 12 میلیون دیده شده.

هزینه زمین و تراکم متری 5 میلیون تومان می باشد و به صورت جدول ذیل اخذ میگردد:

جدول قیمت پروزه پلازا پالاس

هزینه حق امتیاز فوق جزء پرداختی های اعضاء به تعاونی محاسبه نمی شود و در واقع کمیسیون فروشنده است که با توجه به اینکه هنوز پروژه شروع نشده است مبلغ زیادی است.

قرارداد ساخت این پروژه از سوی سازنده متری 7 میلیون تومان اعلام شده است که با توجه به هزینه ساخت اعلامی از سوی سازمان نظام مهندسی از قرار متری یازده میلیون و پنجاه هزار تومان، امکان افزایش چشمگیر هزینه ساخت اعلامی از سوی سازنده بسیار زیاد است و در واقع به صورت علی الحساب اعلام شده است.

نحوه نقل و انتقال پروژه به صورت کاردکس می باشد و کاردکس در واقع رسید پرداختی شماست و به منزله عضویت در پروژه نمی باشد. ضمنا توجه داشته باشید در تمامی پروژه هایی که به صورت کاردکس به فروش می رسد هیچ نعهدی از سوی سازنده نسبت به خریدار از جمله تاریخ شروع پروژه، تاریخ تحویل، جریمه دیرکرد برای تاخیر احتمالی و …. وجود ندارد.

 

آیا پروژه پلازا پالاس وام دارد؟

همانطور که بارها اعلام کردیم در تمامی پروژه ها امکان اخذ وام توسط سازنده برای اعضاء در پیشرفت 30 درصدی فیزیکی پروژه وجود دارد و این پروژه در این مرحله که هنوز شروع به کار نکرده است از هیچ وامی برخوردار نیست.

 

امکانات پروژه پلازا پالاس

امکانات اعلامی از سوی تعاونی مربوطه به صورت زیر می باشد :

  • زمین تنیس
  • پارکینگ اختصاصی میهمان
  • استخر، سونا و جکوزی
  • مهد کودک و سالن بیلیارد
  • سالن اجتماعات و سینما
  • و ….

توجه داشته باشید امکانات اعلامی از سوی سازنده زمانی معتبر است که در  قرارداد فی ما بین به صورت مکتوب موجود باشد.

 

در مورد تعاونی سازنده پروژه پلاز اپالاس

شرکت انبوه سازان عمارت مدرن ایرانیان در تاریخ 1393/11/19 با شماره ثبت 467506 و شناسه ملی 14004705330 به ثبت رسیده است. مدیر عامل این شرکت محسن فیروزی و رئیس هیات مدیره آن فهیمه شفق معرفی شده اند. ماهیت این شرکت تعاونی نیست.

این شرکت هیچ گونه رزومه ای در منطقه 22 تهران ندارد و رزومه های اعلامی از سوی فروشندگان می تواند رزومه اعضای هیات مدیره آن در پروژه های دیگر باشد.

 

توجه داشته باشید اطلاعات پروژه هایی که در این سایت قرار دارند، صرفاً جهت معرفی می باشند و به منزله تایید پروژه نیست.

برای سرمایه گذاری امن در این منطقه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید

مقالات مرتبط

به سرمایه‌گذاری در پروژه علاقه‌مندید؟

شماره خود را وارد کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت