پروژه پدافند هوایی ارتش

پروژه پدافند ارتش

پروژه پدافند هوایی ارتش با مشارکت تعاونی مسکن خاتم الانبیا ارتش (پدافند هوایی ارتش) و شرکت آرین سازه در حال ساخت می باشد. این پروژه شامل دو برج 32 طبقه و 40 طبقه می باشد.

این پروژه در شهرک چیتگر یا پهنه C قرار گرفته که در واقع محدوده ایست که تمام پروژه های مربوط به تعاونی های مختلف ارتش در آن قرار دارد و مالکیت زمینهای آن در اختیار ارتش است.

این پروژه در زمینی به مساحت 14600 متر مربع قرار دارد و زیر بنای کل پروژه 260/000 مترمربع می باشد.

متراژ واحد های آن نیز 60، 90، 120، 180 و 240 متری هستند. اسکلت برجها به صورت فلزی پیچ و مهره با تکنولوژی دمپر یا میراگر می باشد.

 

موقیعت مکانی پروژه پدافند هوایی ارتش

این پروژه در بلوار پژوهش واقع شده است و در شرق آن ایرانمال، جنوب آن باغ موزه گیاهشناسی و شمال آن شهر بازی هزار و یک شب قرار دارد.

همچنین به اتوبانهای همت، حکیم و تهران – کرج فاصله یک دقیقه ای دارد.

همچنین یکی از ویژگی های این محدوده این است که کلیه پروژه های در حال اجرا در آن در مرحله ساخت قرار دارند و بعد از تکمیل برجها شاهد وجود  یک شهرک مدرن با سازه های بلند و به روز خواهیم بود. همچنین جدیدترین و مدرن ترین الگوهای شهرسازی در منطقه 22 در نهایت شکل بسیار مطلوبی به این محدوده خواهد بود.

 

نحوه پیش خرید پروژه پدافند هوایی ارتش

پیش فروش این پروژه از اسفند 1397 آغاز شده است و تا چند ماه بعد کلیه واحدها پیش فروش شده اند. در واقع مالکیت واحدها در اختیار خریداران می باشد مگر اینکه با پیشرفت پروژه در هر مرحله، سازنده بخواهد از واحدهای مربوط به خود پیش فروش انجام دهد.

این پروژه دارای دو مدل قرارداد در بازار می باشد. یکی از سهم ها مربوط به اعضای تعاونی مسکن خاتتم الانبیا می باشد و دیگری سهم سازنده (آرین سازه) می باشد.

تفاوت این دو سهم در این است که برای خریداری سهام کارکنان ارتش می بایست مبلغ کلی به صورت یکجا پرداخت شود ولی برای خرید سهم سازنده می بایست امتیاز + واریزی به روز  تا تاریخ خرید پرداخت شود و مابقی مبلغ به صورت اقساط خواهد بود

 

امکانات پروژه پدافند هوایی ارتش

 • هلی پد
 • روف گاردن
 • سالن ورزشی چند منظوره
 • هایپر مارکت و کافی شاپ
 • لابی هتلینگ
 • فضای سبز و فضای بازی کودکان
 • لاندری
 • و…

 

نکاتی که قبل از خرید باید به آن توجه کرد

اگر قصد خرید از این پروژه را دارید باید توجه کنید که امتیاز خریداری شده نسبت به واریزی به روز پروژه فاقد بدهی باشد. در نظر داشته باشید که عدم بدهی به این معنی نیست که فروشنده قبل از انجام معامله به صورت یکجا بدهی خود به تعاونی را تسویه کرده باشد، زیرا عقب افتادن اقساط باعث کسب امتیاز منفی خواهد شد و اگر امتیاز شما سلب نشود در مراحل انتخاب واحد قطعا در آخرین اولویت ها قرار خواهد گرفت زیرا مبنای اولویت بندی برای انتخاب واحد به طور کلی بر مبنای خوش حسابی می باشد.

پس توجه داشته باشید که سابقه قرارداد می بایست بررسی شود خرید از املاک این ریسک را بالا خواهد برد و بهتر است از طریق کارگزاری رسمی تعاونی با خیال راحت نسبت به خرید اقدام فرمائید برای راهنمایی می توانید با ما تماس حاصل فرمائید تا بهترین گزینه را در اختیار شما قرار دهیم.

 

پیشرفت پروژه پدافند هوایی ارتش

تا تاریخ مرداد ماه سال 1401 ، برج 32 طبقه پروژه پدافند هوایی ارتش 5 طبقه منفی و 17 طبقه مثبت و برج 40 طبقه پروژه، 6 طبقه منفی و 10 طبقه مثبت اسکلت زده شده است و طبق پیش بینی شرکت سازنده تقریبا تمامی اسکلت پروژه تا پایان سال 1401 به پایان خواهد رسید.

برجهای پدافند هوایی ارتش چیتگر

سوابق و اطلاعات سازنده

شرکت آرین سازه با سابقه 17 ساله انبوه سازی در سطح کشور در تاریخ 1384/09/02 به شماره ثبت 5079 و به صورت سهامی خاص به ثبت رسیده است. سرمایه ثبت شده شرکت در حال حاضر 516 میلیارد ریال می باشد و دکتر مسعود عبدی به عنوان مدیر عامل هلدینگ معرفی شده است.

پروژه های اجرا شده و در حال اجرای این پروژه به صورت زیر می باشد:

 • برج 23 طبقه تجاری اداری کنتراست مال (یاس 3)
 • 4 برج 21 طبقه آبشار (تعزیرات حکومتی)
 • پروژه پردیس شرق
 • پروژه افرا
 • پروژه پدافند هوایی ارتش
 • پروژه ستین

شرکت آرین سازه دارای رتبه 1 انبوه سازی مسکن از وزارت راه و شهرسازی،  رتبه 1 در ابنیه، رتبه 3 در تاسیسات و رتبه 5 آب و راه می باشد.

برای سرمایه گذاری امن در این منطقه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید

مقالات مرتبط

به سرمایه‌گذاری در پروژه علاقه‌مندید؟

شماره خود را وارد کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت