پروژه سهام ارتش،سهام پهنه b

پروژه سهام چیتگر:

در این قسمت می خواهیم به پروژه سهام ارتش چیتگر که واقع در منطقه ۲۲ تهران می باشد که شامل تعدادی پروژه که به برخی نهاد های ارتش تعلق دارد بپردازیم.شایان ذکر می باشد که این پروژه شامل ۲ پروژه با عناوین پهنه bوپهنه e یا همان سهام توانمندسازی ارتش می باشند و بوسیله بنیاد تعاون ارتش جمهوری اسلامی در دست احداث می باشد در ادامه توضیحات تکمیلی را ارائه خواهیم داد

سهام پهنهB:

این پروژه در اواخر سال۱۳۹۰ شروع به پذیره نویسی کرد که دارای ۱۷ برج با عناوین بلوکN که داری شش برج و ۳۳ طبقه،بلوکGکه دارای ۴ برج۲۹و۳۰ طبقه،بلوکBدارای دو برج34طبقه و نهایتاً بلوکD که شامل سه برج ۳۳ طبقه که بر اساس نام همان بلوک(……B1-B2-B3) نام گذاری شده اند.واگذاری واحد های این پروژه بر اساس سابقه افراد بوده که افراد بالای ۱۵ سال سابقه در اولویت قرار دارند همچنین افراد داری سابقه بین ۱۰-۱۵ سال در اولویت بعد و افراد با سابقه کمتر از۱۰ سال در اولویت اخر قرار گرفته اند.

تعداد افراد تعاونی شامل ۸۰۰۰ نفر می باشند که ۶۰۰۰ نفر واحدهای خود را تحویل گرفته اند وبقیه افراد بر اساس موعد سررسید دفترچه حق انتخاب واحد را خواهند داشت. واحد های که تحویل داده شدند قابلیت خرید و فروش برصورت متری را دارند.که یکی از مزیت های مهم این پروژه می باشد.حداقل متراژاین واحد ها ۹۶ متر می باشد که برای خرید لزوماً باید یک سهام ۶۶ متری را با ۳۳ ترکیب کرده تا امکان انتخاب واحدصورت پذیرد.

قیمت گذاری واحد های سهامB به عواملی چون  موقیعت برج ضلعی که واحد در آن قرار گرفته ویو و همچنین زمانی که برج تحویل داده میشود بستگی دارد همچنین تحویل واحدها ۳۶-۴۸ ماهمی باشد.

قیمت گذاری که درتاریخ۲۳/۹/۱۴۰۰ برای برای سهام پهنای ذ گذاشته شد به صورت ذیل می باشد:

برجDطبقات میانی متری 13/000/000 تومان

برجN3طبقات بالا متری19/000/000تومان

برج N5طبقات آخر متری 17/000/000 تومان

برج Gطبقات میانی25/000/000 تومان

لازم به ذکر است که برای اطلاع از قیمت دقیق با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید

موقعیت پهنه b ارتش:

این پروژه در انتهای اتوبان خرازی ودر ضلع جنوبی اتوبان قرار دارد دسترسی عالی به اتوبان حکیم ،تهران کرج و تهران شمال را دارا می باشد و در نزدکی پارک جنگلی و دریاچه چیتگر و ایران مال واقع شده است و بار ترافیکی کمی دارد همچنین این پروژه امکاناتی چون سالن اجتماعات لابی شیک و مجلل فضای بازی برای کودکان، سالن ورزشی ، فضای سبز، برق اضطرای سیستم اطفای حریق هوشمند و دارای ۶ کابین اسانسور(باربرو نفربر) را فراهم کرده است.

سهام پهنه E:

سهام هی پهنای Eبانام طرح سهام توانمندسازی ارتش به شکل سهام های ۵۰ متری و سهام های ۲۰ متری به صورت کامل بفروش میرسد. هدف بنیاد تعاون ارتش به عنوان کارفرما این پروژه  تامین مسکن برای پرسنل ثابت می باشد همچنین جهت دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه شامل نحوه خرید و فروش و موعد تحویل و… میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

کارفرما

بنیاد تعاون ارتش به عنوان کارفرمای این پروژه در سال 1377 با شماره ثبت 7868 به ثبت رسیده است و هدف آن تامین نیازمندی های پرسنل کادر ثابت در ابعاد مسکن و وام و پشتیبانی از تعاونی های مسکن ارتش از طریق تامین زمین و تغییر کاربری آن و تولید و عرضه مصالح و محصولات ساختمان سازی میباشد .

توجه داشته باشید اطلاعات پروژه هایی که در این سایت قرار دارند، صرفاً جهت معرفی می باشند و به منزله تایید پروژه نیست.

برای سرمایه گذاری امن در این منطقه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با ما در ارتباط باشید

جهت دریافت مشاوره رایگان شماره تماس خود را وارد کنید

مقالات مرتبط

به سرمایه‌گذاری در پروژه علاقه‌مندید؟

شماره خود را وارد کنید. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت